Formacionet zyrtare: Bayern -PSV

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bayern Munich – PSV

Bayern Munich dhe PSV kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Ligën e Kampionëve.

Bayern: Neuer, Lahm, Boateng, Hummels, Alaba, Kimmich, Alonso, Thiago, Muller, Robben, Lewandowski