Kida dhe Xhensila më në fund Me këngë të re!

Kida dhe Xhensila më në fund do të publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur

Dy këngëtaret e labelit “On Records”, kanë vendosur të bashkohen për të krijuar një projekt të ri të përbashkët.

21Media merr vesh se së shpejti do të vjen dueti nga Xhensila dhe Kida.

Producentet Zzap & Chriss janë autorët e këngës.

Në muajin shtator Xhensila përmes instagramit e kishte paralajmëruar duetin  me Kidën.

Këtë bashkëpunim e kishte bërë të ditur për portalin 21Media  edhe në muajin mars menaxheri i këngëtarëve Meti Elshani.

kida-1-1476906296-5245042
kida-1476906313-1953782