Real Madrid – Legia, formacionet zyrtare (Foto)

Real Madrid dhe Legia kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Legia: Malarz; Bereszynski, Rzezniczak, Czerwinski, Hlousek; Odjidja-Ofoe, Jodlowiec, Moulin; Guilherme, Radovic, Kucharczyk
auto_444444444444441476816083