Shikoni si ua “then” Fjolla Morina kolegeve në makinë (Video)

Këngëtarja Fjolla Morina aktualisht është shumë e angazhuar me pjesëmarrjen e saj në spektaklin “Dance with me”.

Performancat e saj dhe të partnerit duket se janë mjaft të pëlqyera nga publiku dhe juria, përderisa kanë arritur të marrin edhe një nga trofetë e netëve të spektaklit.

Për shkak të spektaklit, Fjolla aktualisht është transferuar në Tiranë, për të ndjekur çdo ditë provat e vallëzimit.

Ndërsa kohën e lirë këngëtarja mesa duket po e kalon nën shoqërinë e kolegeve të saj, Anjeza Branka dhe Valbona Mema.

Ka qenë Anjeza ajo e cila së fundmi ka publikuar një video në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shihet në makinë bashkë me miket e saj, teksa Fjolla transmeton vargjet e këngës së saj të famshme “FB”.

“A po don me ma thy? A po don me ta thy? Me ty e kam me ty”, kanë qenë fjalët e Fjollës, njëherit vargjet e njohura të këngës.