Adelinës i bënë hajër vizita te hoxha (Foto)

Këngëtarja Adelina Berisha kohëve të fundit është përfolur shumë në mediat rozë.

Ajo është parë të ketë vizituar Hoxhën, por këtë lajm e ka mohuar nëna e këngëtares e cila ka thënë se Adelina ka qenë për ta shoqëruar një fans të saj dhe jo për ndonjë ‘’hall’’ që ka Adelina.

Mirëpo, siç duket arsyeja që e ka shtyer Adelinën të shkoj tek hoxha, mund të jetë problem i saj shëndetësor, pasiqë ditën e martë ajo është parë në vizitë tek gastroenterologu në një spital në Prishtinë.

Se çfarë qëndron prapa kësaj ‘’mjegulle’’ mbetet që koha ta tregojë të vërtetën, shkruan vskmedia!

Këngëtarja në foton e publikuar në Instagram duket e freskët dhe në disponim.

19874