Adriana Lima po shkëlqen në Kankuna (Foto)

Modelja shqiptare e njohur në pistat botërore Adriana Lima ka shkëlqyer në Kankun, raporton vskmedia!

Adriana ka qenë e pranishme në një sfilite cila u mbajt pranë brigjeve të detit në Kankuna.

Ajo e veshur me një fustan me lule ka shkëlqyer duke tërhjekur vëmendjen e të gjithëve derisa po kalonte në tepihun e kuqë.

Bukuroshja shqiptare ishte përzgjedhur nga disa ka disenjatorët më të njohur në Amerikën Latine dhe cilësohet si njëra nga modelet më të bukura përreth.
auto_yhhh1476968763
auto_gtregtre1476968768
auto_rrrrrrrrrrr1476968774
auto_ttttttttttt1476968778