Arsene Wenger me fjalë të mëdha për Mustafin!

Arsene Wenger ka lavdëruar Shkodran Mustafin dhe Laurent Koscielnyn.

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka lavdëruar dyshen e mbrojtjes Shkodran Mustafi dhe Laurent Koscielny.

Ai tha se kjo dyshe ka qenë shumë interesante dhe efikase.

“Mustafi dhe Koscielny kanë qenë shumë interesant dhe efikas, ata po kuptohen shumë mirë”, tha Wenger pas fitores prej 6:0 kundër Ludogorets.