Lyrical son me fat: Ja si i’a shpreh dashurinë gruaja (Foto)

Reperi Festim Arifi dhe gruaja e tij Gresa janë një nga qiftet më të lumtura të estradës,

Ata shpesh ndajnë me fansat e tyre foto të falmiljes së tyre, së bashku me vajzën e vogël.

Sot, ishte Gresa ajo që postoj një foto me reperin ku kishte shkruar “Lehtë do të thoja që të dua deri në vdekje, por dua të jetoj përgjithmonë që të dashuroj deri në pafundësi.
auto_gresa1476978640