Morena tregon zogun në SPA (Foto)

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, ka postuar një fotografi gjatë qëndrimit të saj në Turqi.

Pos çajit të po e shijon atje, përmes kësaj fotografie ajo tregon se ka shkuar në ‘masazh’ Në këtë foto, shihet trupi i saj i veshur me bikine që po pret të masazhohet nga dikush.

auto_6666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666661476963984