Pogba shënon supergol kundër Fenerbahces (Video)

Manchester Unitedi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Fenerbahces

Mesfushori francez, Paul Pogba, ka shënuar një gol të bukur nga distanca në fund të pjesës së dytë, që ishte i dyti personal dhe i treti për Unitedin ndaj Fenerbahces.