Renditja e re e FIFA-s, top 10 kombëtaret më të mira (Foto)

Argjentina vazhdon të jetë në krye të renditjes së FIFA-s si Kombëtarja më e mirë në botë

FIFA sot ka publikuar renditjen e re të Kombëtareve, ku vazhdon të kryesojë Argjentina e Leo Messit.

Në vendin e dytë renditet Gjermania, ndërsa top pesëshen e përmbyllin kombëtaret si: Brazili, Belgjika dhe Kolumbia.

tab_1476955131-2423844