Tmerr Kallashi publikon foto nudo të fanses së saj 17-vjeçare nga biseda private (Foto)

Një vajzë 17-vjeçare që e adhuron Kallashin nuk ka kursyer që t’ia dërgojë asaj një fotografi nudo.

 Por, çka ka bërë Kallashi? E ka ruajtur bisedën me adoleshenten dhe bashkë me fotografinë e saj nudo, e ka publikuar në „Snapchat“.

ka-1476945941-4237083