Tronditet Barcelona pas ndeshjes me Cityn (Foto) Tronditet Barcelona pas ndeshjes me Cityn (Foto)

Dy mbrojtësit Gerard Pique dhe Jordi Alba, të cilët janë lënduar në ndeshjen ndaj Manchester Cityt, pritet të mungojnë në ndeshjet e ardhshme.

Pique pritet të mungoj tri javë përderisa Alba, dy javë.