Amber Rose sot ka ditëlindjen(Foto)

Amber Rose sot me mëngjes ka postuar një foto me një make up të bukur dhe pak egzotik

Ajo në atë foto ka marrë urime pafund nga fansat.

Sot Ajo festoon ditëlindjen dhe mbetet të shihet si dhe me kë do ta festoj.

4545