Elvana sjell foto të reja nga fotosesioni (Foto)

Këngëtarja, Elvana Gjata vazhdon të postoj foto nga sesioni i saj më i fundit, pas fotove “lejla”.

Në profilin e saj në instagram  ajo ka postuar një foto ku duket shumë bukur dhe pa shumë grim, shkruan vskemedia!!

Nga sfera e muzikës pritet të bëhet publik bashkëpunimi mes Elvanës, Capital T dhe 2po2.

elvanabre