Kështu nuk e keni parë asnjëherë Eva Longorian (Foto)

 

Aktorja e njohur Eva Longoria është rikthyer në Los Angelos pasi që ishte në Poloni, raporton vskmedia!

Eva ishte në Poloni për tu merr me biznesin e saj të suksesshëm

Eva është fotografuar nga paparacit në aeroport ku ajo dukej shumë thjesht me veshje sportive dhe pa grim.

Fytyra e Eves nuk ishte ajo siç jemi mësuar ta shohim më shumë grim këtë herë ajo dukej më e vjetër dhe fytyra e saj shihej e lodhur.

auto_jpo1477055986

auto_9up1477055991