Lajm i fundit: Ky është shorti i Feniksit në UEFA Futsal Cup (Foto)

Feniksi sapo ka mësuar emrat e kundërshtarëve në UEFA Futsal Cup. Skuadra kosovare do të jetë në grup me skuadrën nga Kazakistani, Kairat, Nikars Riga nga Latvia dhe atë italiane, Real Rieti.

Ky grup nuk duket edhe i pakalueshëm për skuadrën nga Drenasi duke e patur parasysh përforcimet mjaft cilësore që ka kjo skuadër dhe fondin e madh të futbollistëve nga Kosova.