Zaimina Vasjari shfaq gjoksin bombastik në Dubai (Foto)

Këngëtarja Zaimina Vasjari së fundmi ndodhet në Dubai, ku është duke kaluar disa ditë pushimi nën shoqërinë e mikeshave të saj.

Të gjitha momentet e bukur, këngëtarja nuk heziton që t’i ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.
zaimina2-1

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram Sotry një video, ku është shfaqur duke kërcyer në një diskotekë, gjersa dekolteja e hapur nxirrte në pah gjoksin e saj bombastik.

pastrim

Vite më parë ajo kishte pranuar publikisht se ndërhyrja e vetme estetike në trupin e saj ka qenë gjoksi.

Tani ajo gëzon format që do, dhe nuk nguron t’i japë hapsirë gjithnjë në veshjet e saj. /Telegrafi/

zaimina