Afrona i’a “vjedhë“ Bleros..(Foto)

Modelja e njohur Afrona Dika nuk ndalet së publikuari fotografi që kanë të bëjë me mënyrën e veshjes. Afrona ka një blogger të saj ku shfaq kreativitetin në modë.

Modelja e cila jeton dhe vepron në Zvicër, së fundmi ka publikuar një fotografi e kombinuar me veshje tipike për vjeshtë e si aksesorë ka të vendosur syze

Por, këto syze duken mjaftë të njohura. I dashuri i saj, këngëtari Blero gjatë tërë stinës së verës e madje edhe në njërin video-klip, i ka të njëjtat syze.

Çuditërisht, të njëjtat syze i ka përdorur edhe Afrona në këtë set fotografik.

Se kujt i rrijnë më mirë Bleros apo Afronës, vendosni ju vet.

afr

auto_afrrrri1477153754

auto_blero_me_afrona1460300442