Athua është Kardashiankë, veç shih seri(Foto)

Khloe Kardashian thekson trupin e saj bombastik

Ajo është një adhuruese e madhe e fituesit dhe ushtrimeve në përgjithësi. Dhe, Khloe Kardashian figurën dhe trupin e saj të skalitur e ka shpalosur përmes një palë xhinseve të ngushta. Bukuroshja 32 vjeçe ishte vërejtur derisa po kalonte sigurimin në aeroportin në qytetin e engjëjve “Los Angeles International Airport”. Khloe ishte parë teksa po hiqte këpucët e saj ndërsa po përgatitej të kalonte në aparatin për skanimin e trupit. Bukuroshja bionde flokun e kishte të lirë dhe të mprehtë derisa po kalonte terminalin. Dukjen e saj,  Khloe e kishte kompletuar me një xhaketë derisa kishte vetëm një çantë lëkure. Një ditë më parë, ylli kishte thënë se Kim, 35 vjeçe,  dhe motra tjetër Kourtney, 37 vjeçe, po e kritikojnë atë. Në një postim në “Khloewithak.com”, bukuroshja ka thënë se dyshja po e “ngacmojnë” kur ajo e dëmton kuzhinën.

auto_kloeee1445593283

3992eedf00000578-0-image-a-67_1477029714933

3992f34800000578-0-image-a-68_1477029724078

3992ee3300000578-0-image-a-75_1477029822310