Chelsea – Man Utd formacionet (Foto)

Chelsea dhe Manchester United do të përballen të dielën, nga ora 17:00, në kuadër të xhiros së nëntë të Premierligës.

Tabloidi britanik, The Guardina ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Antonio Conte dhe Jose Mourinho do të zbresin në fushë me lojtarët më të mirë të mundshëm që kanë në dispozicion.

847_1477117137-8834713auto_che1477122617