Etrit Berisha ndahet nga e dashura!

Goalkeeper Etrit Berisha of Albania holds the ball during a training session of the national soccer team at the Stade Velodrome in Marseille, France, 14 June 2016. Albania will play against France in the Group A soccer match of the UEFA EURO 2016 on 15 June, 2016, in Marseille. Photo: Peter Kneffel/dpa (RESTRICTIONS APPLY: For editorial news reporting purposes only. Not used for commercial or marketing purposes without prior written approval of UEFA. Images must appear as still images and must not emulate match action video footage. Photographs published in online publications (whether via the Internet or otherwise) shall have an interval of at least 20 seconds between the posting.)

Portieri i Atalantas, Etrit Berisha është ndarë nga e dashura

Etrit Berisha, portieri i Kombëtares shqiptare është single. Sipas miqve të portierit, prishtinasi është ndarë nga e dashura italiane.

Berisha dhe bukuroshja italiane ishin njohur në Itali dhe kishin një lidhje të konsoliduar, por bëhet me dije se kësaj marrëdhënie i ka ardhur fundi,

Ky lajm do të lumturojë shumë nga fanset e ish portierit të 2 Korrikut dhe Kalmarit.