Interi transferon futbollistin e Barcelonës? (Foto)

Aleix Vidal pritet të transferohet te Interi gjatë dimrit

Mbrojtësi i krahut të djathtë i Barcelonës, Aleix Vidal gjatë dimrit do të gjej një ekip të ri pasi nuk bën pjesë në planet e Luis Enriqeus.

Favorit për ta transferuar ish anëtarin e Sevillas është skuadra e Interti, raporton CalcioMercatoWeb.it

Por, përveç Nerazzurrëve, Vidalin e duan edhe Juventusi dhe Milan.a-espncdn_1477120553-1070819-1