Kingu u premton kosovarëve dhuratë speciale, heqjen e vizave për ditëlindje (Foto)

Vali Corleone, në një postim në Facebook, u ka premtuar të gjithë fansave se për ditëlindjen e tij e ka një dhuratë speciale për kosovarët, pra heqjen e vizave dhe lëvizjen e lirë në Europë.

Ai ka thënë se kingu gjithmonë i ka realizuar premtimet, shkruan Gazeta Express

Më poshtë mund ta lexoni postimin e plotë të tij.

kingu_1477146426-4790465

 

sidebar_300px-x-250px-grand