Samanta vjen me solo publikon „Si Ai“ (Video)

Këngëtarja Samanta Karavella kësaj radhe ka vendosur të sjellë një këngë solo.

Ajo ka publikuar klipin e saj më të fundit me titull “Si Ai”. Ajo e kishte paralajmëruar edhe më herët publikimin e klipit nëpërmjet rrejteve sociale, shkruan vskmedia!

Kënga është punuar nga Alandy, ndërsa për tekstin është kujdesur këngëtarja dhe reperi Gent Fatali me të cilin verën e kaluar bënë bujë më këngën ‘’Na e dina’’.

Kjo këngët i përket rrymën rege dhe mbetet për t’u parë nëse kjo këngë do të ‘’eksplodojë’’ sikur bashkëpunimi i mëhershëm me Gent Fatalin.