Suarez rikthen Barcelonën në lojë

Luis Suarez ka barazuar rezultatin për Barcelonën në sfidën që po e zhvillojnë ndaj Valencias. Ndeshja ka marrë një ritëm të madhe dhe deri në fund të takimit duket se do të ketë shumë ndryshime. Gjithsesi tash për tash Barcelona po bën presion për ta rikthyer epërsinë e pjesës së parë që kishte.