Xhensila humb një person shumë të dashur (Foto)

Jeta shpesh din të sjellë situate të papritura dhe të hidhura.

Në të njejtën situatë është gjendur sot këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj që ka përjetuar tronditje të madhe me ndarjen nga jeta në moshë të re të sipas gjasave, mikeshës së saj

Këngëtarja në  mëngjes ka kujtuar Sofinë e ndjerë përmes një postimi në rrjetet sociale.

‘Në krahët e engjëllit, fluturo larg nga këtu. E di që tani je në duar të mira. Të dua dhe më mungon shumë tani Sofi’, ka shkruar ajo në instagram.

431447