Bebe Rexha kërkon një emër për „beben“ (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha është shumë e pëlqyer nga publiku, kjo është dhe arsyeja që numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Për të qenë sa më afër fansave, Bebe kujdeset që të publikojë çdo ditë fotografi dhe postime interesante në SnapChat dhe Instagram.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shihet me një kotele të vogël të zezë, e cila mesa duket tani do të jetojë pranë këngëtares së famshme.

Help @beberexha name her new little girl! #puppylove #cute #puppiesofinstagram #losangeles #westhollywood

A post shared by Saving Spot Rescue (@spotrescuedogs) on