Chelsea shkatërroi Man Unitedin

Chelsea ka shkatërruar Manchester Unitedin në xhiron e nëntë në Premierligë, duke e mposhtur 4:0 në ndeshjen që u zhvillua në ‘Stamford Bridge’

Manchester Unitedi i Jose Mourihos duket në krizë pasi nuk din për fitore që tri ndeshje në Premierligë. Pas barazimit me Stoke Cityn dhe Liverpoolin, ‘Djajtë e Kuq’ janë deklasuar nga Chelsea, duke u mposhtur 4:0 në ndeshjen që u zhvillua në ‘Stamford Bridge’