Dua Lipa provokon ja çfarë zbulon kësaj radhe…(Foto)

Interpretuesja e hitit “Hotter Than Hell”, Dua Lipa, vazhdon të jetë e angazhuar në projekte të ndryshme muzikore.

Në paraqitjen e radhës, ajo duket më ndryshe se zakonisht.

Derisa veshur ka një fustan të gjatë ajo duket tejet seksi dhe simpatike.

Kësaj radhe Du aka zbuluar pak nga gjoksi i saj

duaa