Morena Taraku ka sjellë pranverën me veshjen e saj (Foto)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka  sjellë pranverën me veshjen e saj.

Morena ka pubkikuar një foto në Instagram e veshur e tëra me lule

Si aksesorë ka vendosur syze të kaltërta të kombinuar me veshjen.

morena1

morena2

morena3