Noga shum i lumtur me lidhjen e Re zbulohet e dashura ! (Foto)

Martesa e shumëpërfolur e cila u shkëput për një periudhë të shkurtër, bëri bujë të madhe në të gjitha mediat rozë, shkruan Vskmedia!

Tashmë, ai dita ditës publikon fotografi të ndryshme, gjithmonë me tendencë për të treguar sa i lumtur është pas ndarjes.

Së fundmi, ai ka pozuar me një femër në krahët e tij, por mbishkrimi i fotografisë duket se është vula përfundimtare që jep lidhur me të tashmen dhe të kaluarën.

“Zoti te largon nga e keqja per te jep ate qe meriton” janë këto fjalët që Noga ka bashkangjitur në foton ku duket shumë i lumtur me të dashurën e re.

untitled_1477214161-257716