Sa vite mbush Soni Malaj……(Foto)

Këngëtarja nga Tropoja sot feston ditëlindjen,raporton vskmedia!

Ajo mbrëmë ka qenë në një disko dhe pasi ora shënoi 12:00 ajo morri një dhuratë nga stafi  për ditëlindjen e saj të 35-të.

Soni e ka postuar këtë dhuratë në Instagram duke falënderuar për urimet e ditëlindjes.

untitledsoni