Fjolla Morinës i dalin të gjitha në “Dance With Me“ (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina  në performancën në vazhdim në ‘’Dance With Me’’ ka guxuar shumë me (zh) veshjen.

Fjolla përmes një fotografie të pubkikuar në Instagram ka zbuluar gjoksin dhe kofshët me një veshje artistike po që nuk i linte vend imagjinatës.

Kujtojmë se Fjolla është nënë e dy vajzave, kurse sa I përket muzikës hiti i saj i fundit ishte ‘’Gangsta’’.

fjollabre

fjolla2