Gjiko dhe Elita mundohen ta fshehin lidhjen, por fansat janë vigjilent (Foto)

Reperi Gjiko papritmas u fol për një lidhje me prezantuesesn Elita Rudi, shkruan vskmedia!

Ata të dy u pane në aeoport dorë për dore dhe fotot e tyre bën xhiron.

Çifti nuk janë prononcuar për lidhjen por ata po postojnë foto nga Turqia, kuptohet jo bashkë.

Në foto fansat kanë komentuar duke e thumbuar Gjikon dhe Elitën ku janë shprehur se e dinë që po i bëjnë njëri tjetrit foto.

Kështu kanë vepruar shumë fytyra publike para se ta bëjnë publike lidhjen.

untitled