Nicola shndritë si një diamant!!

Këngëtarja e njohur Nicola Scherzinger si cdo herë shkëlqen,raporton vskmedia!

Mbrëmë ajo ka shkëlqyer në sallën e X Faktorit me veshjen e saj metalike.

Nicola kishte veshur një set i dili ishte me ngjyrë të argjendit dhe shkëlqim.

Edhe pse është 38 vjeçare ajo ka linja seksi të cilat do ti dëshironte çdo vajzë.

auto_666666661477299583

auto_iii1477299586

auto_oliul1477299577