Blero dhe Shkurte Gashi prapë bashkë (Foto)

Këngëtari Blero dhe kolegia e tij Shkurte Gashi që njihen për bashkëpunimin e tyre të suksesshëm të këngës “5”, shkruan Kosovarja.

Kënga në fjalë është mirëpritur nga publiku dhe është komentuar shumë për tematiken e saj.

Por, Blero sot ka sjellë një foto ku shihet bashkë me Shkurtën dhe me menaxherin e saj, ku si duket ata po fluturojnë me aeroplan për në diasporë me performu së bashku.

Apo ndoshta edhe dëshirojnë ta njoftojnë publikun për ndonjë bashkëpunim të radhës.

bleroblero