Shoqja e Kallashit ju përshëndet nga vaska me një foto nudo (Foto + 18)

Emri i saj është Anxhela. Duket mjaft sexy dhe me forma bombastike.

Njihet si valltare që “twerkun” e ka specialitet. 19 vjecarja ka marrë pjesë në shumë klipe të këngëtarëve shqiptarë dhe është mjaft e kërkuar. Kur t’i shikoni këto foto dërguar Magazina mund ta kuptoni pse interesimi për të është aq i madh.

14797390-1888315058062987-557635099-n

kallashi_1477257299-4234567

14800821-1888315028062990-1910552097-n-1