Familja e lumtur e Lyrical Son! (Foto)

Lyrical Son është një nga reperët e pëlqyer shqiptarë dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Dhe azi vazhdimisht e mban të rifreskuar profilin personal të tij në rrjetet sociale me fotografi e video të reja, shkruan vskmedia!

Por së fundmi reperi ka publikuar një fotografi, ku shfaq gruan e tij Gresën, me vajzen e saj Even.

lyrical-son1_1477410087-2662062