Kida dhe Xhensila publikojnë pamje nga videoklipi i ri (Foto)

Kida dhe Xhensila Myrtezaj kanë mbledhur forcat që të ‘’tundin’’ publikun me ndonjë hit të radhës.

Ato së fundmi kanë përfunduar xhirimet e klipit ‘’Uh Baby’’ në Tiranë

Kënga është e punuar nga Zzap and Chriss me test nga Fero.

orhidealatifiiiii

orhidealatifiiiii-2