Ky është hapi i radhës i këngëtares Era Istrefi… (Foto)

Mjaftoi kënga “BonBon” që suksesi i këngëtares Era Istrefi t’i kalonte kufinjtë ndërkombëtarë.

Që atëherë 22 vjeçarja nuk diti të ndalej duke u bërë kështu artistja e parë nga Kosova që depertoi në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Dhe suksesi vazhdon me bashkëpunimin e radhës. Pasi u fol për bashkëpunimin e fundit të Erës me kompaninë “Ultra Music”, ishte  pikërisht kjo e fundit që mbrëmjen e kaluar njoftoi zyrtarisht publikun dhe fansat e Erës nëpërmjet një postimi në faqen e tyre zyrtare në Instagram,  ku paralajmërojnë projektin e ri të këngëtares. Jeni gati?

eras