Modelja Aurela nuk ka të ftohtë (Foto)

Modelja Aurela Hoxha nuk njihet vetëm si modele por edhe si moderatore e një emisioni, ajo gjithashtu mori pjese edhe në një rol në filmin’ Dashuri në Bjeshkët e Nemuna’,

Modelja cilësohet si një ndër femrat më seksi shqiptare, është përfol për shumë ndërhyrje kirurgjike në fytyrë dhe trup. Aurela tërheq vëmendjen me shumë fotografi nga evente jashtë vendit ku ajo është pjesë e tyre. Aurela është një vajzë e realizimit të dëshirave të saj ajo shpesh na është shfaq nga bregdeti i Maldives apo edhe nga vende të ndryshme të botës. Edhe sot sjell një foto me bel zbuluar e ku duket mjaft bukur.

auto_99999991477404046