Modelja kosovare dhe ish portieri i Manchesterit Divorcohen(Foto)

Ish-portieri i njohur i skuadrës së futbollit Manchester United, danezi  dhe modelja kosovare, Mise Beqiri i kanë dhënë fund martesës shtyre.

Çifti njoftoi ndarjen e tyre në një deklaratë të përbashkët, duke theksuar se djali Julian është përparësia e tyre.

Ata kërkuan me ngulm të respektohet privatësia e tyre sepse çdo divorc është i rënd.

miswee-2-1

auto_bukur-81477382287