Teuten Kaq të bukur se keni parë kurrë ! (Foto)

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi shquhet për zërin e saj të veçantë. Jo rrallë herë ajo kujdeset për atmosferë në ahengje të ndryshme familjare.

Sot, në profilin e saj në Instgram ajo ka shpërndarë një foto teksa duket për mrekulli, shkruan Gazeta Blic.

Kujtojmë se Teuta është e martuar dhe është nënë e dy djemve, ndaj të cilëve duket të jetë shumë e përkushtuar.

teuta-selimi1_1477410004-652293