Bebe Rexha Jashtëzakonisht seksi në të kuqe (Foto)

Këngëtarja Bebe Rexha tashmë ka thyer barrierat e muzikës duke u pëlqyer gjithandej në botë.

Për fansat e saj ajo kujdeset që ata mos ta harrojnë Shkruan Vskmedia!

Bebe poston foto në instagram nga përditshmëria e saj.

Kësaj radhe ajo ka postuar foto e veshur me të kuqe duke pozuar para pasqyrës dhe me qenushen e saj duke e puthur.

beb1

beb2