Elinel dhe Butrinti kalojnë 1 milion për më pak se një javë (Video)

Dueti mes reperit Elinel dhe këngëtarit Butrint Imeri si duket është pritur mire nga publiku.

Ata lansuan këngën me klip të enjten dhe për më pak se një javë kaluar 1 milion klikime,

Fillimisht fansat hezituan kur morën vesh bashëkëpunimin për këngën “Papa”, sepse stilet e Elit dhe Butrintit janë të ndryshme, por si duket tani po e pëlqejnë.