Lejla” kalon 1 milion për dy ditë (Foto)

Kënga “Lejla” tashmë u bë shumë e  famshmë.

Bashkëpunimi mes Elvanës , 2 po2 dhe Capital T u pëlqye shumë dhe tashmë kënga ka marrë më shumë se 1 milion klikime në You tube, shkruan Kosova Sot Online.

I’a ka vlejtur rreziku që ka marrë Elvana duke hipur mbi trenin ngjyrë lejla sepse si duket do të jetë hit në Kosovë dhe jo vetëm.

Elvana ka postuar në instagram një foto ku ka falenderuar fansat.

48887878