Leonesa – Real Madrid, formacionet

Leonesa dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Copa del Rey.

Leonesa: Palatsi, Angel, Fornies, Gianni, González, Yeray, Colinas, Ortíz, Toni, Martínez, Gallar

Real: Casilla; Carvajal, Nacho, Pepe, Danilo; James, Kroos, Isco; Vazquez, Morata, Asensio