Man Utd-Man City, formacionet zyrtare (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e 1/8-s së finales në Kupën e Ligës në Angli, mes Manchester Unitedit dhe Manchester Cityt.

Manchester United: Pas pak.

Manchester City:

20161026195520633-1