Rita Ora përvëlon me kalendarin e 2017-tës (Foto)

Rita Ora i tregon X Factor-it se çfarë është duke humbur duke treguar linjat e saj me foto përvëluese për kalendarin e vitit 2017,

Ylli i muzikës Pop dhe ikona e modës tani I është kushtuar karrierës së saj në “Amerika Next Top Model”.

Ajo e zëvendësoi ikonën që e mbajti këtë show për 12 vite, Tyra Banks.

Pa marrë parasysh se Rita është ende e re ajo po e bën këtë punë me shumë sukses.

nintchdbpict000277418757-e1477431537740

nintchdbpict000277348030-e1477431562341

nintchdbpict000258597100-e1477432007642

nintchdbpict000183409004-e1477432042493

nintchdbpict000179005334-e1477431993863